🌿 Zielono mi 🙂 We wtorek miałem wielką przyjemność prowadzenia konferencji „Dotknij natury” dla pedagogów i specjalistów zajmujących się tematyką przyrodniczą. Wydarzenie odbyło się w Domu Przyjaciół Niewidomych w Laskach, a jego organizatorem było Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi, które podzieliło się z zebranymi doświadczeniami ze zrealizowanego, wielowątkowego projektu. Ścieżka, książka, warsztaty, lekcje, to tylko jego wybrane elementy. Więcej informacji możecie zdobyć zaglądając na stronę www.dotknijnatury.pl .

💬 „Dotyk jest inspirujący i pozwala odkrywać świat! Wiemy to najlepiej i chcemy się tym doświadczeniem podzielić”.

🤝 Podziękowania dla Daniel Nowak za zdjęcia i zaangażowanie do prowadzenia konferencji. 👏 Wyrazy uznania dla całego zespołu realizującego projekt. Niedługo zajrzę do Was na nową ścieżkę 🧐 Do zobaczenia!

PS Pani Kasi z Kampinoski Park Narodowy serdecznie dziękuję za objaśnienie, czym się zajmuje mykolog. Będę wypatrywał teraz jadalnego ucha o właściwościach leczniczych 🙂

Przewijanie do góry