Jestem spikerem, prowadzącym, konferansjerem, zapowiadaczem. Ukończyłem Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Specjalizuję się w prowadzeniu wydarzeń rekreacyjnych i sportowych dla klubów, gmin, firm i organizacji. W swoim bogatym portfolio zebrałem m.in.: zawody lekkoatletyczne, rozgrywki w grach zespołowych, biegi, pikniki rodzinne, gale i konferencje.

Wiem o czym mówię, i do kogo kieruję przekaz. Potrafię w odpowiedni sposób przedstawić gospodarzy, zaproszonych gości, partnerów, sponsorów. Mam łatwość w nawiązaniu relacji z publicznością, zawodnikami i kibicami reprezentującymi różne pokolenia. Zawsze skupiam się na kluczowym odbiorcy wydarzenia.

Jestem wszechstronny, dynamiczny, twórczy. Nie tylko prowadzę wydarzenia, ale często je animuję w oparciu o autorskie scenariusze oraz sprawdzony, wyszkolony zespół animatorów. W pracy konferansjerskiej nie skupiam się na kartce - reaguję na sygnały od odbiorców, elastycznie formułuję przekaz, by był dobrze dobrany do sytuacji. Bazując na wieloletnim doświadczeniu doradzam organizatorom wydarzeń, tak, aby każdy scenariusz był jak najlepiej dopasowany do ich potrzeb. Mam wiele do powiedzenia.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Mariusz Walczak